Turvateenistus

Varustame turvateenistusi neutraalsete vormirõivastega, samuti aga loome spetsiaalselt arendatud kollektsioone suurema turvalisuse tagamiseks.

Erinevad tootemudelid, arenenud materjalid ja tehniliselt täiustatud lahendused pakuvad turvatöötajatele mugavust ja kaitset, toetades parima soorituse saavutamist tööülesannete täitmisel.

A la Carte on Eesti suurima turvafirma G4S vormiriiete varustamise partner juba 2010 aastast alates. Riietame ja varustame täisteenuse raames igapäevaselt üle 2000 G4S turvatöötaja. Erinevate turvateenuste tõttu kuulub täna G4S vormiriietuse kollektsiooni enam kui 80 erinevat tooteartiklit. Olenevalt turvedivisjonist või töö funktsioonist omistatakse igale turvateenistujale kindel vormiriietuse komplekt. G4S divisjonid jagunevad täna: valve-ja logistika, patrull, tehnika, rannavalve ning Viru Keskus ja Lennujaam. Toodete nomenklatuur ja ühe turvatöötaja vormikomplekt seetõttu ulatub alussärgist kuni jalanõude ja talveriieteni välja.

Oleme jalanõude turustaja, Bjerregaard, ametlik partner Eestis ning pakume klientidele ka erinevaid jalatsite lahendusi. Nendega koostöös oleme tarninud jalanõusid turvateenistusele juba mitmeid aastaid.

Samuti oleme vormiriietuse täisteenuse partneriks ka paljudele turvafirmadele Rootsis.

Kirjuta meile

Vaata kaardil