Ettevõttest

A la Carte Uniforms OÜ on osa ettevõtete grupist, mis tegeleb ametirõivaste arenduse, tootmise, ladustamise ja logistikaga.  A la Carte grupp tegutseb aastast 1986 ning omab tänaseks peakontorit Stockholmis (müük ja klienditeenindus), harukontorit Göteborgis, tütarettevõtet Tallinnas (müük, arendus, tootmine, sisseost), tütarettevõtet Norras ning logistikakeskust Narvas.

A la Carte Uniforms OÜ põhitegevuseks on tehnilised ja funktsionaalsed ametirõivad – nende arendus, tootmine, vajadusel ka ladustamine ja logistika.

Meie klientideks on päästeteenistus, turvateenistus, julgeoleku-ja kaitseteenistus ning paljud teised era või avaliku sektori teenistused. Lisaks valmistame ja tarnime vormirõivaid ja tööriideid teistele valdkondadele nagu tööstus-ja teenindus, meditsiin, riigi-ja ametiasutused jpt.

Kõige muu hulgas, pakume mugavat ja kuluefektiivset täisteenuse lahendust, mis võimaldab meie klientidel keskenduda oma ala põhitegevusele, jättes vormiriietuse hankimise ja haldamise oma ala asjatundja – A la Carte Uniforms’ mureks.

Kogu maailm spetsialiseerub, keskendudes üha rohkem sellele, mida kõige paremini osatakse. Nii ka meie!