Ettevõttest

A la Carte Uniforms OÜ on osa ettevõtete grupist, mis tegeleb ametirõivaste arenduse, tootmise, ladustamise ja logistikaga.  A la Carte grupp tegutseb aastast 1986 ning omab tänaseks peakontorit Stockholmis (gulinsalacarte.se - müük ja klienditeenindus), harukontorit Göteborgis, tütarettevõtet Tallinnas (müük, arendus, tootmine, sisseost), tütarettevõtet Norras ning logistikakeskust Narvas.

A la Carte Uniforms OÜ põhitegevuseks on tehnilised ja funktsionaalsed ametirõivad – nende arendus, tootmine ning vajadusel ka ladustamine ja logistika.

Meie klientideks on päästeteenistus, turvateenistus, julgeoleku-ja kaitseteenistus ning paljud teised avaliku või erasektori teenistused. Lisaks valmistame ja tarnime vormirõivaid ning tööriideid teistele valdkondadele nagu tööstus ja teenindus, meditsiin, riigi- ja ametiasutused jpt.

Kõige muu hulgas, pakume mugavat ja kuluefektiivset täisteenuse lahendust, mis võimaldab meie klientidel keskenduda oma ala põhitegevusele, jättes vormiriietuse hankimise ja haldamise oma ala asjatundja A la Carte Uniformsi mureks.

Kogu maailm spetsialiseerub, keskendudes üha rohkem sellele, mida kõige paremini osatakse. Nii ka meie!