Julgeolekuteenistus

Kõrged nõudmised politsei ja sõjaväe vormiriietusele eeldavad kõrgeid teadmisi materjali koostiste, kanga tootmise, trükkimise, õmblemise, disainimise, kvaliteedikontrolli, asjakohaste kaitsemeetodite, samuti logistika ja transpordi valdkonnas. Läbi pika koostöö ja aastate oleme saanud praktilisi kogemusi, kuidas ning millised on julgeolekuteenistuseks toimivad rõivad. Viimaseid aastakümneid esindavad A la Carte toodetud vormirõivad julgeolekuteenistusi (politsei ja sõjavägi) Skandinaavias ning nüüd ka Baltikumis. Periood on nii pikk, et oleme suutnud kaasas käia ja jälgida arengut suhteliselt lihtsa vormirõiva ja tänapäevaste high-tech funktsiooni omavate rõivalahenduste nagu IR, süttimiskindlus, veetõrjuvus, hingavus, putukate tõrjuvus, sageli kamuflaaz printed jms kõrgekvaliteediliste kaitse-ja vormirõivaste vahel. Nõudmised kasvavad.

Kogemus näitab, et oleme juhtimas mängu „Euroopa Tegijate Maailm“, mis on meie jaoks väga põnev, kuid meie ambitsioonid on kõrgemad kui see!

Võtke meiega ühendust, et saaksime jagada rohkem infot ja tutvustada meie tulevikuplaane.

Gulins A la Carte Rootsi omab mitmeid kehtivaid koostöölepinguid politsei jõudude ja kaitseväeteenistustega Skandinaavias ja Baltikumis. Tegu on klientidega, kellel on suured ootused ja kõrged nõudmised nii meile kui rõivaste tootjale kuid ka omakorda meie tarnijatele erinevate aspektide raames: juhtimissüsteemid ja teadmised kvaliteedi tagamisest, keskkonnast ja eetikast.

Näiteks üks suurematest arendusprojektidest oli Eesti Politsei-ja Piirivalveameti uue vormiriietuse arendamine ja väljatöötamine. Meiega koostöös on valminud 3 uut vormikollektsiooni: sisevorm, välivorm ning maapiiri välivorm, kokku enam kui 80 uue tootemudeliga, mida Eesti politsei jõud kannavad alates 2019 aasta suvest.

Oleme jalanõude turustaja, Bjerregaard, ametlik partner Eestis ning pakume klientidele ka erinevaid jalatsite lahendusi. Nendega koostöös oleme tarninud jalanõusid julgeolekuteenistusele seoses riigihangetega juba mitmeid aastaid.

Kirjuta meile

Vaata kaardil