Teenused

Meie põhitegevuseks on tehnilised ja funktsionaalsed vormirõivad – nende arendus, tootmine, ladustamine ja logistika. Oleme keskendunud eelkõige pääste-, turva-, julgeoleku-ja kaitseteenistuse valdkondadele, kuid valmistame ka muid tööriideid, näiteks tööstustele ja erasektorile. Teenindussektorile (hotellid, kaubandus, transport jms) pakume oma “Never-Out-of-Stock” kostüümitoodete valikut, mis on klassikaline ja esinduslik tootekollektsioon.

Pakume oma klientidele nii osalisi teenuseid kui ka integreeritud täisteenuse mudelit. Täisteenuse mudel on mugav ja ressursiefektiivne lahendus, mille haldamine kliendi jaoks tema äris on pigem tüütu kõrvaltegevus, ajaliselt mahukas ning igapäevast ressurssi nõudev. Täisteenuse raames korraldab kogu vormivarustuse protsessi kliendi eest A la Carte Uniforms, sh:

– identifitseerib vormiriietuse vajaduse (uus või olemasolev vorm, spetsiifilised kangad/materjalid/tehnoloogiad)
– identifitseerib teenuse liigi ja ulatuse (disain, arendus, konsultatsioon, tootmine, ladustamine, logistika, logotamine)
– koostab eelarve ja ajakava (ettevalmistus, tootmine, kvaliteedi nõuetele vastavus, ladustamine jms)
– pakub tugiteenuseid (veebipõhine tellimussüsteem, ladustamine, hooldus, parandus, hävitus, logoteenused jms)

Kuna mudel ise on kompleksne ning käivitamisel eeldab teatud ressursse ja investeeringuid, julgustame täisteenuse lahendust kasutama eelkõige ettevõtteid, kelle töötajate koosseis algab ca 100 vormikandjast. Mida suurem on vormikandjate hulk, seda efektiivsem on meie tegevus ning edukam meie koostöö kliendiga.

Kaasaegse tööriietuse soetamine on investeering. Toetame oma klientide pingutusi soetada oma töötajatele mugav ning tööd toetav vormi-või kaitseriietus. Olles kauaaegne vormiriietuste arendamise ja väljatöötamise partner, soovitame investeeringuna planeerida aja ning ressursside mahult 6-18 kuud ettevalmistavaks perioodiks ning 3-6 kuud tootmise tarneahelaks.