Meeskond

Sven-Peter Olivensjö

Sven-Peter Olivensjö

Juhatuse esimees / Chairman of the Board

+372 6300030
p.olivensjo@alacarte.se
Kadri Pihl

Kadri Pihl

Tegevjuht / General Manager (viibib puhkusel)

+372 6300030
+372 5245558
kadri@alacarteuniforms.ee
Mari Laos

Mari Laos

Ostujuht / Buyer

+372 6300031
+372 53305107
m.laos@alacarte.se
Kairi Aviksoo

Kairi Aviksoo

Ostuassistent / Buyer Assistant

+372 6300031
+372 56989466
k.aviksoo@alacarte.se
Kristiina Tikerpäe

Kristiina Tikerpäe

Tootmisjuht - Tegevjuhi kohusetäitja / Production Manager - Deputy General Manager

+372 6300032
+372 5156377
kristiina@alacarteuniforms.ee
Jaana Junolainen

Jaana Junolainen

Tootmisassistent / Production Assistant

+372 6300032
jaana@alacarteuniforms.ee
Galina Maltseva

Galina Maltseva

Logistikakeskuse juhataja / Warehouse Manager

+372 3576730
g.maltseva@alacarte.se
Helen Leiten

Helen Leiten

Klienditeenindaja / Customer Service in the shop

+372 657 9779
helen@alacarteuniforms.ee
Andre Paiste

Andre Paiste

Raamatupidamine / Invoices and Accountancy

+372 6016894
andre@kaksi.ee

Vaata kaardil