Meeskond

Sven-Peter Olivensjö

Sven-Peter Olivensjö

Juhatuse esimees / Chairman of the Board

+372 630 0030
p.olivensjo@alacarte.se
Kristiina Tikerpäe

Kristiina Tikerpäe

Tegevjuht / General Manager

+372 630 0032
+372 515 6377
kristiina@alacarteuniforms.ee
Mari Laos

Mari Laos

Ostujuht / Buyer

+372 630 0031
+372 5330 5107
m.laos@alacarte.se
Jaana Junolainen

Jaana Junolainen

Disainer - tootearendaja / Designer - Product Developer

+372 630 0032
jaana@alacarteuniforms.ee
Galina Maltseva

Galina Maltseva

Logistikakeskuse juhataja / Warehouse Manager

+372 357 6730
g.maltseva@alacarte.se
Helen Leiten

Helen Leiten

Klienditeenindaja - Müügiassistent / Customer Service - Sales Assistant

+372 657 9779
helen@alacarteuniforms.ee
Jane-Ly Puusepp

Jane-Ly Puusepp

Ostu tehnoloog / Buyer technologist

+372 630 0031
+372 5843 9759
j.puusepp@alacarte.se
Andre Paiste

Andre Paiste

Raamatupidamine / Invoices and Accountancy

+372 601 6894
andre@kaksi.ee

Vaata kaardil