Meeskond

Sven-Peter Olivensjö

Sven-Peter Olivensjö

Juhatuse esimees / Chairman of the Board

+372 630 0030
p.olivensjo@alacarte.se
Kadri Pihl

Kadri Pihl

Tegevjuht / General Manager (viibib puhkusel)

+372 630 0030
+372 524 5558
kadri@alacarteuniforms.ee
Mari Laos

Mari Laos

Ostujuht / Buyer

+372 630 0031
+372 5330 5107
m.laos@alacarte.se
Kristiina Tikerpäe

Kristiina Tikerpäe

Tootmisjuht - Tegevjuhi kohusetäitja / Production Manager - Deputy General Manager

+372 630 0032
+372 515 6377
kristiina@alacarteuniforms.ee
Jaana Junolainen

Jaana Junolainen

Disainer - tootearendaja / Designer - Product Developer

+372 630 0032
jaana@alacarteuniforms.ee
Galina Maltseva

Galina Maltseva

Logistikakeskuse juhataja / Warehouse Manager

+372 357 6730
g.maltseva@alacarte.se
Helen Leiten

Helen Leiten

Klienditeenindaja / Customer Service in the shop

+372 657 9779
helen@alacarteuniforms.ee

Jane-Ly Puusepp

Ostuassistent / Buyer Assistant

+372 630 0031
+372 517 8245
j.puusepp@alacarte.se

Anna-Stina Hanson

Tehnoloog / Technologist

+372 526 4057
annastina@alacarteuniforms.ee

Marian Naaber

Müügiassistent / Sales Assistant

+372 551 8426
marian@alacarteuniforms.ee
Andre Paiste

Andre Paiste

Raamatupidamine / Invoices and Accountancy

+372 601 6894
andre@kaksi.ee

Vaata kaardil