Meeskond

Sven-Peter Olivensjö

Sven-Peter Olivensjö

Juhatuse esimees / Chairman of the Board

+372 630 0030
p.olivensjo@alacarte.se
Kristiina Tikerpäe

Kristiina Tikerpäe

Tegevjuht / General Manager

+372 630 0032
+372 515 6377
kristiina@alacarteuniforms.ee
Mari Vandamme

Mari Vandamme

Ostujuht / Buyer

+372 630 0031
+372 5330 5107
m.vandamme@alacarte.se
Galina Maltseva

Galina Maltseva

Logistikakeskuse juhataja / Warehouse Manager

+372 357 6730
g.maltseva@alacarte.se
Helen Leiten

Helen Leiten

G4S Klienditeenindaja - Müügiassistent / G4S Customer Service - Sales Assistant

+372 657 9779
helen@alacarteuniforms.ee
Tiia Krustok

Tiia Krustok

Disainer-tootearendaja / Designer-developer

+372 6300032
+372 56225028
tiia@alacarteuniforms.ee
Anni Mägi

Anni Mägi

Ostu-koordinaator / Purchasing Coordinator

+372 6300031
+372 58131458
anni@alacarteuniforms.ee
Andre Paiste

Andre Paiste

Raamatupidamine / Invoices and Accountancy

+372 601 6894
andre@kaksi.ee

Vaata kaardil